Apzvalga

(Remontuojama Utenos miesto Aušros gatvė)

Prieš kelias dienas įvyko eilinis, spalio mėnesio, Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdis. Šiame, kaip ir rugsėjo mėnesį vykusiame posėdyje nebuvo sudėtingų klausimų, tad sprendimai buvo priimti be didesnių ginčų ar intrigų balsuojant už juos visų frakcijų nariams vieningai. Nežiūrint į tai savivaldos gyvenimas nestovi vietoje ir įvairūs procesai domina uteniškius. Tad apie tai po truputį.

Skaityti daugiau: KAS NAUJO UTENOS SAVIVALDOJE

Valdžia be kompromisų

20190627 123105-01

Ketvirtadienį įvyko Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame ne tik buvo patvirtinti įvairūs sprendimai, bet ir netrūko karštų diskusijų bei emocijų.

Skaityti daugiau: ĮKAITĘS ORAS KAITINA IR UTENOS POLITINĘ PADANGĘ

5

Mieli uteniškiai,

Sakau nuoširdų AČIŪ Jums už palaikymą, kurio sulaukiau vakar vykusių tiesioginių merų rinkimų antrajame ture.

Skaityti daugiau: Padėka uteniškiams

Paspaudę ant nuorodos atsidarysite elektroninę laikraščio versiją.

www.utenagaligeriau.lt/laikrastis.pdf

 

 

1

Pirmą kartą per 18 metų Utenos rajono savivaldoje gali įvykti realūs pokyčiai. Pokyčiai, už kuriuos šiandien pasisako lygiai pusė naujai išrinktos Utenos rajono savivaldybės tarybos narių (nuotraukoje). Džiaugiuosi šiandien turėdamas kolegų iš įvairių politinių jėgų pasitikėjimą ir palaikymą antrajame tiesioginių merų rinkimų ture. Kolegų, kurie niekada nepasidavė ilgametės valdžios vilionėms ir nusprendė vieningai dirbti Utenos krašto ir jo gyventojų labui.

Skaityti daugiau: UŽ POKYČIUS!

5

Didelis AČIŪ visiems Utenos rajono ir miesto gyventojams, kurie palaikė mano kandidatūrą į savivaldybės merus! Dėkodamas visiems ir kiekvienam atskirai, tuo pačiu turiu pasidžiaugti, kad pilietinė visuomenė Utenos krašte išlaikė demokratijos egzaminą ir neleido aklai išrinkti tik vienos politinės jėgos.

Skaityti daugiau: Padėka Utenos rajono gyventojams

26678475 1529186567159419 2065570657253574098 o

(Utenos hipodromas)

ARTĖJANT KIAULĖS METAMS, “KIAULIŠKAS” MERO ELGESYS SU UTENĄ GARSINANČIU SPORTININKU

Jau dešimt metų, kaip Utenos hipodromą koncesijos būdu valdo privati įmonė ir didesnę šio laikotarpio dalį vyksta kova tarp minėtos įmonės ir uteniškių beisbolo žaidėjų.

Skaityti daugiau: Šventinė, bet visai ne šventiška Utenos politinių metų pabaiga

puslapiui

Naujai suburtos politinės jėgos Utenoje rinkimų komiteto "Kartu už Utenos kraštą" buvau iškeltas kandidatu į Utenos rajono merus. Dvi kadencijas Utenos rajono gyventojų valia atstovavau Jus savivaldybės taryboje. Per beveik 8 metus nepraleidau nei vieno savivaldybės tarybos posėdžio ir dirbau visur savivaldoje, kur tik buvo sudaryta galimybė. Nuolat uteniškiams rašiau ataskaitas, apžvalgas ar paprasčiausiai teikiau aktualią informaciją, kas vyksta Utenos rajone ir pačioje savivaldoje. Visą šį laiką nuolat susitikinėjau su gyventojais, nagrinėjau jų prašymus, nusiskundimus ir kitaip sprendžiau susidariusias problemas. Nebuvo nei vieno uteniškio, kuriam neatsakyčiau paklausus socialiniuose tinkluose ar elektroniniu paštu.

Tačiau siekiant gerųjų pokyčių gimtajame krašte aktyviam ar atsakingam politikui būti neužtenka ir reikia didesnių politinių įrankių, kurių eilinis savivaldybės tarybos narys praktiškai neturi. Todėl visus, kurie Uteną ateityje mato besiplečiančią, modernią, gyvą ir su efektyviai veikiančia savivalda, kviečiu palaikyti rinkimų kampanijos metu mano kandidatūrą. Tikiu, kad Utenos rajonui reikia ne valdovo, bet vadovo, kaip ir tikiu, kad pokyčiams metas atėjo būtent dabar.

Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Marijus Kaukėnas

 

Politinė reklama.

Puslapis 1 iš 11

FaceBook profilis

Susisiek